9/10/2016

Nowa edycja Agonii (Druk, Wielkie Plany i Marzenia)Cześć wszystkim,

Niestety nie wróciłem jeszcze do świata żywych i przez kilka kolejnych dni będę ciężko dostępny.

Chciałbym jednak ogłosić coś bardzo ważnego: oficjalnie rozpoczynam pracę nad Kolejną Edycją Agonii - hipergrimdarkowej gry fabularnej w umierającym świecie Exidium. 

Celem jest wydanie gry w profesjonalnym druku.

Nie chcę na razie zbyt wiele obiecać, ale możecie oczekiwać jeszcze lepszej oprawy, kolejnych korekt oraz poprawek.

Będzie również rebalans (niewielki) mechaniki. Zostaną zastosowane przede wszystkim pomysły z Ponad Agonii i możliwe, że same testy jak i konflikty staną się odrobinę mniej zabójcze (większe szanse powodzenia, co może niektórych zdziwić, biorąc pod uwagę że ma być maksymalny hardkor). Poza tym: nowe zagrożenia, masa nowych tabel i coś, co ma zastąpić brak magii w świecie ludzi, ale tutaj nie będę jeszcze wiele ujawniał, powiem jedynie, że nadal nie będzie żadnych fajerboli i śmiesznych ludzików w kapeluszach ani rytuałów, ludzie znaleźli inny sposób by dokopać Re-Vanarkowi.

Czas gry pozostaje bez zmian, były plany posunięcia akcji kilkadziesiąt lat do przodu z drastycznymi zmianami w świecie, ale jednak wielu graczy naprawdę lubi te najmroczniejsze mroki średniowiecza, więc tak też zostaje.

Wkrótce będę się kontaktował ze wszystkimi ludźmi, którzy prowadzili mój system, by pozbierać feedback oraz zaproponować współpracę. Sam też będę prowadził swoją grę online z dużą częstotliwością. Gdy tylko uwolnię się też od łóżka, będę również prowadził nową edycję na terenie Śląska (będę ogłaszał gdzie).

Jeśli już macie jakieś propozycje, to śmiało piszcie wiadomości - czytam wszystko i postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Podręcznik podstawowy oczywiście dostępny na DTRPG za "co łaska". Dodatek płatny. http://www.drivethrurpg.com/product/172675/Agonia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz